Detail podujatia
Lily a Momo
Dátum 17. 6. 2023
Čas 16:00
Miesto NA PERÓNE

Predstavenie uvádzame ako prvú hru v rámci MINISCÉNY- priestoru pre detského diváka, ktorý vzniká v našich divadelných priestoroch.

 

Dievčatko Lily nás pozýva do svojho sveta. Rada ukladá kocky, kreslí a predstavuje si rôzne veci. Často je však sama a veľmi by chcela mať priateľa. Jedného dňa dostane záhadný
balíček, v ktorom je Momo. Lily sa s ním chce zahrať svoje obľúbené hry, ale Momo sa s ňou nevie hrať. Momo je pomalší, nerozpráva, potrebuje na všetko viac času. Lily sa na neho hnevá a stráca trpezlivosť. Pomaly si ale uvedomuje , že každý je iný . Lily a Momo spolu nachádzajú nové spôsoby ako by sa mohli hrať. Podarí sa im stať sa priateľmi?

Bábkové predstavenie o budovaní priateľstva a dôležitosti hľadania prienikov medzi zdanlivo inými svetmi.

Podľa knihy Kataríny Macurovej.

 

Pri príprave predstavenia sa tvorkyne inšpirovali odbornou literatúrou a taktiež svojimi osobnými skúsenosťami s ľuďmi s poruchou autistického spektra.

HRAJÚ: Viktória Sedláková, Jana Bartošová
RÉŽIA, DRAMATURGIA: Justyna Czarnota
HUDBA: Zuzana Strnátová
SCÉNOGRAFIA: Mária Bačová
KONCEPT: Jana Bartošová
PRODUKCIA: Peter Kočiš

 

Predstavenie pre deti od 3 rokov.

Vstupné: 10 eur/os.
Vstupenky zakúpite na www.naperone.sk
Kapacita sály je obmedzená.

 
   
       
       

Subscribe

       
* indicates required
               
           
                                           
       
   

Hlavní partneri

Partneri

Podporili nás pri prestavbe

Sme členmi

Ďakujeme za pomoc

Daniela Hlinková · Ema Garajová · Tomáš Tajták · František Vasiľ · Peter Matia · Gabriel Podolinský · Michal Kačmár · Ivana Kačmárová · Kristína Sekeráková · Marián Bodis · Jaro Ladič · Linda van Dalen · Viktor Feher · Monika Suchánska · Libor Pacek · Patrik Lux · Dávid Benko · Lucie Brožková · Karol Babal · Peter Tóth · Sára Šmelková · Anna Suráková · Nikola Gánovská · Lukáš Lipčák · rodina Hamráková · Midfield Studio